Blog

Integracja TMITC & ITBM AGH - Grzegorz Jakóbik

Wydarzenia
Integracja studiów ITBM & TMITC Wydział Humanistyczny AGH już w tę sobotę! W agendzie: power speech Grzegorz Jakóbik (Muzeum Narodowe w Krakowie , Absolwent I-wszej edycji ITBM AGH): "Jak przygotować organizację na zmieniające się otoczenie, technologie oraz płynące zewsząd cyber-zagrożenia przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłości biznesu." 🔥🔥
Grzegorz jest pasjonatem nowych technologii, IOT i rozwiązań, które ułatwiają nam codzienne życie. Przykłada szczególną uwagę do cyber-bezpieczeństwa, ważne dla niego jest aby infrastruktura i sieci w organizacjach, dla których pracuje, były w pełni przemyślane bezpieczne i funkcjonalne.
Obecnie pracuje jako IT Manager w Muzeum Narodowe w Krakowie – najstarszym i największym Muzeum Narodowym w Polsce, które zatrudnia prawie 700 osób i ma 11 oddziałów rozsianych po całym Krakowie. Jego celem jest zapewnienie ciągłości działalności biznesowej, tak aby wszystkie zmiany i transformacje obyły się bez przestojów i przy minimalnym wpływie na pracę organizacji.
Chętnie wykorzystuje swoje doświadczenie do tworzenia innowacyjnych i efektywnych rozwiązań technologicznych, które przyczyniają się do wzrostu wydajności ale przed wszystkim i bezpieczeństwa. Jest kreatywny, ambitny i lubi trudne wyzwania, które automatycznie motywują go do szukania dobrych rozwiązań. W przeszłości pracował dla firm z różnych dziedzin od profilu handlowego, poprzez Software House czy Digital Signage, na sektorze publicznym kończąc. Co dało mu umiejętność szerszego spojrzenia na różnego typu organizacje ale i zidentyfikowanie podobnych problemów w obszarze stale rozwijających się technologii IT.
Aby dołączyć do nas podczas Integracji studiów ITBM & TMITC AGH University of Science and Technology wyślij nam wiadomość prywatną na LinkedIn lub skontaktuj się z administratorem studiów - Katarzyną Chromik-Myśliwiec ✉️